• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVCHD Playlist Format Sony

Co to jest plik MPL?

Lista odtwarzania utworzona przez kamery wideo AVCHD. Zawiera uporządkowaną listę odniesień do zarejestrowanych plików wideo .MTS. Służy do nawigacji i odtwarzania plików wideo. Zapisano w katalogu AVCHDBDMVPLAYLIST nośnika.

Jak otworzyć plik MPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPL

Inne problemy z plikiem MPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPL:

  • plik MPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik