• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MINITAB Spreadsheet Project Format Adobe Systems

Co to jest plik MPJ?

Plik projektu utworzony przez starsze wersje RoboHelp, aplikacji do tworzenia treści pomocy. Zawiera informacje o pomocy, takie jak spis treści, informacje o pomocy pisemnej i indeksy możliwe do przeszukiwania. Często używane w procesie tworzenia podręczników pomocy oprogramowania.

Nowsze wersje RoboHelp używają rozszerzenia .XPJ. Pliki projektów MPJ można nadal otwierać w najnowszych wersjach RoboHelp.

Jak otworzyć plik MPJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPJ

Inne problemy z plikiem MPJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPJ:

  • plik MPJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik