• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InstallJammer Project Format The InstallJammer Team

Co to jest plik MPI?

Plik projektu stworzony przez program InstallJammer, darmowy program służący do instalowania instalatorów oprogramowania międzyplatformowego. Zapisuje pliki instalatora oraz metadane i akcje aplikacji dla instalacji. Służy do instalowania instalatorów systemu Windows, Linux i Mac.

Pliki projektu InstallJammer są zapisywane przy użyciu zwykłego formatowania tekstu.

Jak otworzyć plik MPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPI

Inne problemy z plikiem MPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPI:

  • plik MPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik