• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPG2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPG2. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPG2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPG2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-2 Video Format N/A

Co to jest plik MPG2?

Plik wideo kodowany przy użyciu kodera-dekodera MPEG-2, który jest używany do transmisji wideo DVD i telewizji cyfrowej. Znacznie zmniejsza rozmiar danych wideo przy użyciu kompresji plików audio i wideo.

Pliki MPEG-2 są zwykle zapisywane ze standardowym rozszerzeniem .MPG. Pliki audio, które są skompresowane koderem MPEG-2, używają rozszerzenia .MP2.

Jak otworzyć plik MPG2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPG2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPG2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPG2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPG2

Inne problemy z plikiem MPG2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPG2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPG2:

  • plik MPG2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPG2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPG2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MPG2
MPG2 do AVI