• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Design Gallery Format Microsoft

Co to jest plik MPF?

Plik multimedialny używany przez program Microsoft Clip Organizer, program zarządzający obrazami clipart dla aplikacji pakietu Microsoft Office. Zawiera pliki .WMF, obrazy klipów wideo i słowa kluczowe w skompresowanym pakiecie.

Pliki MPF zastępują pliki .CIL od programu Microsoft Clip Organizer 2002. Można je pobrać z witryny Microsoft Office Online Clip Art.

Jak otworzyć plik MPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPF

Inne problemy z plikiem MPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPF:

  • plik MPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik