• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPEG1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPEG1. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPEG1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPEG1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Multiplexed MPEG-1/2 Format N/A

Co to jest plik MPEG1?

Plik wideo skompresowany przy użyciu kodeka MPEG-1. Może zawierać zarówno dźwięk, jak i wideo, chociaż ścieżka dźwiękowa może używać oddzielnego typu kompresji. Może być otwierany i odtwarzany przez większość odtwarzaczy multimedialnych.

Niektóre pliki MPEG1 mogą zawierać kompresję MPEG-2 MPEG-1. Pliki te mogą być odtwarzane przez większość odtwarzaczy multimedialnych.

Jak otworzyć plik MPEG1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPEG1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPEG1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPEG1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPEG1

Inne problemy z plikiem MPEG1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPEG1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPEG1:

  • plik MPEG1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPEG1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPEG1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik