• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MixPad Project Format NCH Software

Co to jest plik MPDP?

Projekt audio stworzony przez MixPad, aplikację do mieszania muzyki z wieloma ścieżkami. Zapisuje wiele utworów, z których każdy może mieć własne przebiegi, edycje i efekty. Mogą być eksportowane do plików .MP3, .WAV, .M4A lub innych formatów audio po zakończeniu mieszania.

MixPad obsługuje nagrywanie dźwięku oraz import audio z ponad 30 formatów plików.

MixPad zapisuje odniesienia do plików audio, a nie samych danych audio. Katalog o nazwie myproject.Mpdp.ProjectData jest tworzony w tym samym katalogu, co plik projektu i zapisuje dźwięk. Dlatego też, jeśli musisz przenieść projekt audio, musisz również przenieść ten katalog.

Jak otworzyć plik MPDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPDP

Inne problemy z plikiem MPDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPDP:

  • plik MPDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik