• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Project Database Format Microsoft

Co to jest plik MPD?

Plik bazy danych utworzony przez program Microsoft Project, program służący do zarządzania projektami. Zawiera dane projektu przechowywane w formacie zgodnym z Microsoft Access. Służy do zapisywania i wczytywania całego projektu w bazie danych relacyjnych baz danych.

Pliki MPD nie można zapisać w programie Microsoft Project 2007 lub nowszym. Jednak istniejące pliki MPD mogą być nadal wykorzystywane jako podstawa nowego projektu.

Jak otworzyć plik MPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPD

Inne problemy z plikiem MPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPD:

  • plik MPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik