• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MyPhoneExplorer Backup Format Franz Josef Wechselberger

Co to jest plik MPB?

Plik utworzony przez MyPhoneExplorer, program służący do synchronizowania komputerów stacjonarnych i telefonów komórkowych Sony Ericsson. Zawiera kopię zapasową danych telefonu do kontaktów i wiadomości SMS. Służy do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania kontaktów między telefonami komórkowymi i odzyskiwania danych z błędu urządzenia przenośnego.

Pliki MPB mogą być importowane i eksportowane przy użyciu programu MyPhoneExplorer.

Jak otworzyć plik MPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPB

Inne problemy z plikiem MPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPB:

  • plik MPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik