• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP11

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP11. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP11, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP11

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim V11 Project Format National Instruments

Co to jest plik MP11?

Plik projektu CAD stworzony przez Multisim, program do projektowania, analizy i symulacji obwodów. Zawiera odniesienia do jednego lub więcej układów obwodów, które są przechowywane w plikach .MS11. Mogą zawierać wyniki symulacji, dokumenty i raporty. Służy do organizacji i zarządzania wieloma projektami w projekcie.

Każda wersja programu Multisim korzysta z rozszerzenia zawierającego numer wersji. Na przykład wersja multisim 10 używa rozszerzenia .MP10.

Jak otworzyć plik MP11?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP11 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP11 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP11 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP11

Inne problemy z plikiem MP11

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP11 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP11:

  • plik MP11 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP11 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP11 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik