• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP10

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP10. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP10, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP10

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NI Multisim V10 Project Format National Instruments

Co to jest plik MP10?

Plik projektu CAD utworzony przez Multisim, aplikację służącą do projektowania i analizy obwodów. Zawiera jeden lub więcej projektów obwodów, które są zapisywane przy użyciu plików .MS10. Może również zawierać dane symulacji, dokumenty i raporty. Umożliwia użytkownikom organizowanie i zarządzanie wieloma projektami w jednym projekcie.

Wersja multisim 11 używa plików .MP11 do przechowywania projektów Multisim. Oprogramowanie może jednak nadal otwierać starsze projekty w formacie .MP7, .MP9 i MP10.

Jak otworzyć plik MP10?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP10 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP10 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP10 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP10

Inne problemy z plikiem MP10

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP10 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP10:

  • plik MP10 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP10 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP10 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik