• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP1. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG Audio Stream, Layer I Format N/A

Co to jest plik MP1?

Plik audio sformatowany przy użyciu kompresji MPEG Layer 1. Często wykorzystuje szybkość transmisji 384 kb / s, ale obsługuje bitrate między 32 a 448 kb / s. Obsługuje również częstotliwość próbkowania 32, 44,1 i 48 kHz.

Pliki MP1 zostały wykorzystane przez kasety cyfrowe Philips DCC Digital Compact. Format został zastąpiony nowymi formatami .MP2 i .MP3.

Jak otworzyć plik MP1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP1

Inne problemy z plikiem MP1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP1:

  • plik MP1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik