• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOVIE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOVIE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOVIE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOVIE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime Movie Format Apple

Co to jest plik MOVIE?

Film zapisany lub sformatowany w zastrzeżonym formacie plików QuickTime firmy Apple. Może używać jednego z wielu typów kodeków do kompresji pliku, w tym kodeka wideo H.264, który wykorzystuje algorytm kompresji o wysokiej efektywności. Wsparcie dla H.264 zostało wprowadzone w programie QuickTime 7.0, który został wydany z systemem Mac OS X 10.4 Tiger i jest także dostępny w programie QuickTime for Windows.

Większość filmów QuickTime można odtwarzać we wcześniejszych wersjach programu QuickTime Player, ale do odtwarzania plików wideo kodowanych w standardzie H.264 potrzebny jest program QuickTime 7 lub nowszy.

Filmy QuickTime mogą również korzystać z rozszerzenia .MVV, który jest szczególnie popularny na komputerach z systemem Windows.

Jak otworzyć plik MOVIE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOVIE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOVIE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOVIE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOVIE

Inne problemy z plikiem MOVIE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOVIE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOVIE:

  • plik MOVIE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOVIE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOVIE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik