• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOU. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MOU Compressed Format WinMount International

Co to jest plik MOU?

Skompresowany plik utworzony przez WinMount, program służący do zarządzania skompresowanymi plikami. Zawiera jeden lub więcej skompresowanych plików przy użyciu zastrzeżonego formatu MOU. Służy do uzyskiwania dostępu do plików w dużych skompresowanych archiwizacjach bez konieczności dekompresji wszystkich plików.

Pliki MOU można konwertować z plików .RAR, .ZIP, .7Z, .CAB, .ARJ, .ISO, .GZ, .BZ2, .TAR i .WIM.

Jak otworzyć plik MOU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOU

Inne problemy z plikiem MOU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOU:

  • plik MOU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik