• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LightWave Motion Format NewTek

Co to jest plik MOT?

Plik ruchu 3D stworzony przez firmę LightWave, profesjonalną aplikację graficzną służącą do renderowania obrazów animowanych i nieruchomych. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera klatki kluczowe ruchu dla obiektu lub kamery. Używane do zapisywania współrzędnych animacji.

Jak otworzyć plik MOT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOT

Inne problemy z plikiem MOT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOT:

  • plik MOT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik