• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOOV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOOV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOOV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOOV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple QuickTime Movie Format Apple

Co to jest plik MOOV?

Plik filmowy używany do zapisywania skompresowanych filmów w popularnym formacie multimedialnym. Zawiera skompresowane dane audio i wideo. Format opracowany przez firmę Apple, ale obecnie uznawany za platformę wieloplatformową.

Pliki MOOV są częściej widoczne z rozszerzeniem .MVV. ".Moov" był domyślnie używany jako domyślne rozszerzenie systemu Macintosh, a ".Mov" był używany w systemie Windows QuickTime. Jednak ".Mov" później stał się akceptowanym rozszerzeniem dla obu platform.

Jak otworzyć plik MOOV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOOV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOOV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOOV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOOV

Inne problemy z plikiem MOOV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOOV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOOV:

  • plik MOOV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOOV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOOV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik