• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MONTAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MONTAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MONTAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MONTAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Montage Screenplay Format Mariner Software

Co to jest plik MONTAGE?

Skrypt scenariusza stworzony przez Montage, aplikację do scenariuszy dla komputerów Mac. Zawiera skrypt filmu oraz informacje o scenach, postaciach i lokalizacjach. Ponadto przechowuje informacje dotyczące procesu publikowania scenariuszy, takich jak badania, zadania, kontakty i zapytania.

Pliki MONTAGE są używane do tworzenia dobrze sformatowanych skryptów filmowych, a także do zarządzania procesem reklamowym.

Jak otworzyć plik MONTAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MONTAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MONTAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MONTAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MONTAGE

Inne problemy z plikiem MONTAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MONTAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MONTAGE:

  • plik MONTAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MONTAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MONTAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik