• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MOMMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MOMMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MOMMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MOMMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Offspring Fling Replay Format KPULV

Co to jest plik MOMMA?

Plik gry stworzony przez Offspring Fling, gra 2D przewijania po stronie, w której gracze podnosić i rzucać potomstwo. Zapisuje powtórkę odtwarzanego poziomu. Mogą być udostępniane innym osobom za pośrednictwem strony Offspring Fling.

Tylko pełna wersja Offing Fling może uratować grę.

Jak otworzyć plik MOMMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MOMMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MOMMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MOMMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MOMMA

Inne problemy z plikiem MOMMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MOMMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MOMMA:

  • plik MOMMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MOMMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MOMMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik