• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MODULE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MODULE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MODULE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MODULE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Drupal Module Format Drupal

Co to jest plik MODULE?

Plik modułu używany przez Drupal, system zarządzania treścią (CMS) dla stron internetowych. Zawiera kod źródłowy napisany w PHP. Służy do dodawania funkcjonalności do podstawowej instalacji Drupala, takiej jak nowe układy stron, pop-upy kalendarza, formularze logowania i narzędzia programistyczne.

Pliki MODULE muszą mieć odpowiedni plik .INFO, który mówi Drupal o module. Plik INFO musi mieć ten sam przedrostek nazwy pliku, co plik MODULE i musi znajdować się w tym samym katalogu. Pliki powinny być instalowane w katalogu / modules /, który zazwyczaj znajduje się w witrynach / mysite / modules /.

Podczas gdy pliki .PHP zawierają zamknięcie?>. Znacznik PHP, gdy kod źródłowy zakończył się, pliki MODULE nie.

Jak otworzyć plik MODULE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MODULE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MODULE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MODULE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MODULE

Inne problemy z plikiem MODULE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MODULE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MODULE:

  • plik MODULE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MODULE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MODULE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik