• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation Movie Format Sony

Co to jest plik MNV?

Własny format filmu używany przez Sony PlayStation 3 (PS3) i PlayStation Portable (PSP). Może obejmować zabezpieczenie przed kopiowaniem, które ogranicza systemy, na które może być odtwarzany plik, może obejmować datę rozpoczęcia i ważności, która ogranicza czas, w którym film może być odtwarzany (w przypadku wypożyczania filmów online).

Pliki MNV można pobrać ze sklepu PLAYSTATION Store firmy Sony. Mogą być odtwarzane tylko na konsoli PlayStation 3 lub na Sony PSP.

Jak otworzyć plik MNV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNV

Inne problemy z plikiem MNV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNV:

  • plik MNV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik