• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MNO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MNO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MNO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MNO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Macromedia Design Note Adobe Systems

Co to jest plik MNO?

Plik tekstowy zawierający informacje o dokumencie sieciowym. Zapisano w formacie XML i jest głównym tag, który zawiera opisowe elementy wewnątrz tagi. Mogą być tworzone przez Adobe Dreamweaver lub Contribute.

Pliki MNO mają taką samą nazwę pliku, jak opisują pliki, dołączone rozszerzenie ".Mno". Na przykład plik "home.Html" może mieć przypisaną projektową notatnik o nazwie "home.Html.Mno".

Uwagi dotyczące projektowania mogą obejmować informacje, takie jak autor plików, status, typ pliku, nazwa dokumentu i opis pliku. Mogą też zawierać inne dane zdefiniowane przez użytkownika.

Jak otworzyć plik MNO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MNO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MNO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MNO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MNO

Inne problemy z plikiem MNO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MNO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MNO:

  • plik MNO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MNO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MNO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik