• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMW. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AceMoney Financial Data Format MechCAD Software

Co to jest plik MMW?

Plik danych utworzony przez AceMoney, osobistą aplikację do śledzenia finansów. Mogą zawierać informacje o koncie, transakcje, dane o portfelu inwestycyjnym i inne informacje finansowe. Może służyć do generowania raportów szczegółowych lub podsumowań.

Dane w plikach programu AceMoney można udostępnić i chronić hasłem. Można także utworzyć kopie zapasowe, używając zaplanowanej funkcji tworzenia kopii zapasowej udostępnionej przez oprogramowanie.

Jak otworzyć plik MMW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMW

Inne problemy z plikiem MMW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMW:

  • plik MMW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik