• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMU. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MyPM Merge Data Format Midori Media

Co to jest plik MMU?

Plik utworzony przez myPM Merge, aplikację służącą do łączenia dokumentów w programie Microsoft Word i Excel. Zawiera definicję scalania, która określa plik wejściowy, ustawienia scalania i plik wyjściowy. Służy do przechowywania ustawień scalania wielokrotnego użytku.

Definicja MMU określa plik danych wejściowych w formacie MS Access lub Excel oraz plik wyjściowy w formacie Microsoft Excel lub Word. Ustawienia scalania obejmują pola mapowania danych i mogą obejmować filtry niestandardowe.

myPM Merge wymaga instalacji programu Microsoft Access, Excel i Word. Jednak myPM Merge została zaprzestana i nie jest już dostępna do pobrania.

Jak otworzyć plik MMU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMU

Inne problemy z plikiem MMU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMU:

  • plik MMU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik