• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MediaMonkey Installation Format Ventis Media

Co to jest plik MMIP?

Dodatek używany przez program MediaMonkey, program służący do organizowania i odtwarzania muzyki. Zapisano w skompresowanym formacie ZIP. Dodaje nową funkcjonalność do oprogramowania i można go zainstalować, klikając dwukrotnie plik. Często używane do skórek.

Jak otworzyć plik MMIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMIP

Inne problemy z plikiem MMIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMIP:

  • plik MMIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik