• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MediaMonkey Mobile Device Settings Format Ventis Media

Co to jest plik MMDC?

Plik ustawień utworzony przez program MediaMonkey, aplikację służącą do zarządzania i odtwarzania muzyki. Zapisuje profil urządzenia mobilnego, który może być zsynchronizowany z oprogramowaniem, aby pobrać i przekonwertować muzykę urządzenia. Umożliwia zapamiętywanie ustawień dla różnych urządzeń.

Jak otworzyć plik MMDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMDC

Inne problemy z plikiem MMDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMDC:

  • plik MMDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik