• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Master Album Maker Album Format Intrepid Mouse

Co to jest plik MMA?

Cyfrowy album fotograficzny stworzony przez program Master Album Maker firmy Intrepid Mouse. Zawiera wiele obrazów i ich właściwości wyświetlania. Służy do udostępniania zdjęć znajomym i rodzinie. Można oglądać z efektami obracania strony 3D.

Pliki MMA przechowują opublikowaną wersję plików .MPMP.

Jak otworzyć plik MMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MMA

Inne problemy z plikiem MMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MMA:

  • plik MMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik