• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MLK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MLK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MLK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MLK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sierra MasterCook Look Format ValuSoft

Co to jest plik MLK?

Przechowuje recepturę Wyświetl ustawienia dla książki kucharskiej Mastercook. Zostanie automatycznie wygenerowany przez program, jeśli zostanie usunięty lub usunięty. Często zapisywane w połączeniu z plikiem .LOP, który zapisuje ustawienia układu książek kucharskich.

Jak otworzyć plik MLK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MLK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MLK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MLK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MLK

Inne problemy z plikiem MLK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MLK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MLK:

  • plik MLK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MLK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MLK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik