• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MK3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MK3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik MK3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MK3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Matroska MKV 3D Stereoscopic Video Format Matroska

Co to jest plik MK3D?

Stereoskopowy plik wideo 3D utworzony w formacie Matroska 3D (MK3D), który służy do przechowywania zawartości 3D. Używa standardowego pojemnika .MKV, ale zawiera pole StereoMode dla określonego formatu dołączonego filmu wideo 3D (eG, obok siebie (lewe oko jest pierwsze), na górze (prawe oko jest pierwsze) itp.).

Jak otworzyć plik MK3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MK3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MK3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MK3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MK3D

Inne problemy z plikiem MK3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MK3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MK3D:

  • plik MK3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MK3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MK3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik