• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Make Format N/A

Co to jest plik MK?

Makefile używane przez kompilatory i łączniki do tworzenia programów wykonywalnych z plików źródłowych. Może być pełnym Makefile lub może zawierać dodatkowe reguły, do których odwołuje się Makefile.

Jak otworzyć plik MK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MK

Inne problemy z plikiem MK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MK:

  • plik MK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik