• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MJDOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MJDOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MJDOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MJDOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacJournal Document Format Mariner Software

Co to jest plik MJDOC?

Dokument utworzony przez MacJournal, program służący do dziennikowania i blogowania. Przechowuje kolekcję wpisów w dzienniku, w tym tytuł każdego wpisu, datę i tekst pisany. Mogą też zawierać obrazy i treści audio i wideo, a także ocenę, stan i priorytet każdego wpisu.

Dokumenty MacJournal służą do organizowania i przechowywania osobistych myśli w jednym miejscu. Jeśli użytkownicy zdecydują się publikować swoje czasopisma, mogą eksportować plik MJDOC do kilku formatów plików, w tym formatów .PDF, .DOCX, .DOC, .ODT, .HTML, .RTF i .RTFD. Pliki MJDOC mogą być eksportowane jako podcasty dla abonentów.

Pliki MJDOC mogą być chronione hasłem za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. Pomaga to użytkownikom chronić poufne i prywatne dane osobowe.

Jak otworzyć plik MJDOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MJDOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MJDOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MJDOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MJDOC

Inne problemy z plikiem MJDOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MJDOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MJDOC:

  • plik MJDOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MJDOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MJDOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik