• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MJD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MJD. Jeżeli chcesz otworzyć plik MJD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MJD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat MIME Encoded Job Definition Format Adobe Systems

Co to jest plik MJD?

Plik pakietu utworzony przez program Adobe Acrobat, program do edycji i publikowania plików PDF. Zawiera zakodowane w MIME archiwum dokumentów PDF i plik biletu zadań Job Job. Służy do przesyłania pakietów roboczych do publikacji dokumentów za pośrednictwem FTP i poczty elektronicznej.

Ponieważ w drukarniach często występują liczne grupy, pliki MJD mogą być używane jako niezależny od platformy format, który jest bezpieczny do dostarczania przez pocztę elektroniczną i Internet. Podczas odbierania pliku MJD można go otworzyć w programie Acrobat, aby wyodrębnić i wyświetlić zawartość pakietu.

Jak otworzyć plik MJD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MJD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MJD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MJD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MJD

Inne problemy z plikiem MJD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MJD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MJD:

  • plik MJD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MJD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MJD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik