• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MISSION

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MISSION. Jeżeli chcesz otworzyć plik MISSION, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MISSION

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MissionMaker Project Format Immersive Education

Co to jest plik MISSION?

Plik zapisany przez MissionMaker, program używany przez uczniów do edukacyjnych gier pierwszej osobowości. Zawiera właściwości świata 3D oraz animacje, muzykę i interaktywne reguły gry. Służy do zapisywania i ładowania projektów MissionMaker.

Pliki MISJI można eksportować do plików .EXAYMISSION, które można odtwarzać przy użyciu aplikacji MissionPlayer.

Jak otworzyć plik MISSION?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MISSION jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MISSION z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MISSION którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MISSION

Inne problemy z plikiem MISSION

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MISSION nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MISSION:

  • plik MISSION którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MISSION z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MISSION nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik