• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mission Format N/A

Co to jest plik MIS?

Plik danych misji wykorzystywany przez różne gry wideo. Zazwyczaj zainstalowane z oprogramowaniem do gier wideo, ale mogą też być tworzone przez użytkowników z niestandardowym edytorem poziomów.

Używany przez Ubisoft Ghost Recon, Force Delta NovaLogic, Sierra Tribes: Vengence i różne gry EA Sims.

Jak otworzyć plik MIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MIS

Inne problemy z plikiem MIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MIS:

  • plik MIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik