• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MINIUSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MINIUSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MINIUSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MINIUSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo 64 Song Format N/A

Co to jest plik MINIUSF?

Plik muzyczny z gry Nintendo 64. Sformatowany podobnie do pliku .MIDI. Często ładowane wraz z odpowiednim plikiem .USBFL, który zawiera listę utworów z konkretnej gry N64. Może zostać zgrana z N64 ROM i odtwarzana na komputerze przy użyciu obsługiwanego odtwarzacza audio.

Jak otworzyć plik MINIUSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MINIUSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MINIUSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MINIUSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MINIUSF

Inne problemy z plikiem MINIUSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MINIUSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MINIUSF:

  • plik MINIUSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MINIUSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MINIUSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik