• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MINIPSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MINIPSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MINIPSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MINIPSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Miniature PlayStation Sound Format N/A

Co to jest plik MINIPSF?

Plik audio podobny do pliku .PSF (Portable Sound File). Zawiera importowane dane sekwencji dla utworów z plików .PSFLIB znajdujących się w tym samym katalogu. Musisz mieć dostęp do kodu sterownika i banków dźwiękowych z plików PSFLIB, aby działały. Może być zlib sprężony, aby zaoszczędzić miejsce i zwiększyć wydajność. Najczęściej używany przez Sony PlayStation, konsola do gier wideo.

Jak otworzyć plik MINIPSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MINIPSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MINIPSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MINIPSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MINIPSF

Inne problemy z plikiem MINIPSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MINIPSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MINIPSF:

  • plik MINIPSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MINIPSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MINIPSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik