• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MINESWEEPERSAVE-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MINESWEEPERSAVE-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MINESWEEPERSAVE-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MINESWEEPERSAVE-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft MineSweeper Save Format Microsoft

Co to jest plik MINESWEEPERSAVE-MS?

Zapisany plik gry stworzony przez Minesweeper, klasyczną grę z układem Microsoft Windows. Umożliwia zapisanie mapy stanu minesweepera, w tym odkrytych bloków, oznakowanych bloków i upływającego czasu. Używany do przywrócenia ostatnio otwartego stanu gry po zamknięciu programu.

Nie można zapisać zapisanych gier Minesweeper w menu programu Minesweeper. Zamiast tego, podczas zamykania programu, pyta, czy użytkownik chce zapisać bieżący stan. Jeśli użytkownik zdecyduje się zapisać stan, gra zostanie wznowiona przy następnym otwarciu programu.

W systemie Windows 7 pliki MINESWEEPER-MS są domyślnie zapisywane do następującego katalogu: [użytkownik] Zaplanowane gryMicrosoft GamesMinesweeper.

Jak otworzyć plik MINESWEEPERSAVE-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MINESWEEPERSAVE-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MINESWEEPERSAVE-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MINESWEEPERSAVE-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MINESWEEPERSAVE-MS

Inne problemy z plikiem MINESWEEPERSAVE-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MINESWEEPERSAVE-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MINESWEEPERSAVE-MS:

  • plik MINESWEEPERSAVE-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MINESWEEPERSAVE-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MINESWEEPERSAVE-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik