• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik MIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minute Maker Format Okuma

Co to jest plik MIN?

Plik używany przez maszyny Okuma CNC (Computer Numerical Control), takie jak tokarki. Zapisuje program NC, który poleca maszynie ruch i mielenie części. Można edytować za pomocą edytora tekstu lub edytora CNC, a następnie uruchomić za pomocą podłączonego komputera.

Jak otworzyć plik MIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MIN

Inne problemy z plikiem MIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MIN:

  • plik MIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik