• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MII

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MII. Jeżeli chcesz otworzyć plik MII, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MII

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Wii Virtual Avatar Format Nintendo

Co to jest plik MII?

Wirtualny avatar używany przez system konsoli Nintendo Wii. Przechowuje właściwości awataru, takie jak płeć, kolor włosów, kolor skóry, cechy twarzy i typ oka. Służy do przechowywania niestandardowych znaków, które są kontrolowane i animowane podczas gry Wii.

Wirtualne awatary można tworzyć przy użyciu programu Mii Channel na platformie Wii. Dodatkowo niektórzy edytor plików MII istnieją dla komputerów PC, ale Nintendo nie obsługuje ręcznego tworzenia i modyfikowania plików MII.

Wersja komputerowa My Avatar Editor wymaga instalacji Adobe AIR.

Jak otworzyć plik MII?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MII jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MII z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MII którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MII

Inne problemy z plikiem MII

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MII nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MII:

  • plik MII którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MII z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MII nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik