• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGOURMET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGOURMET. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGOURMET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGOURMET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mariner MacGourmet Document Format Mariner Software

Co to jest plik MGOURMET?

Plik utworzony przez MacGourmet Deluxe, program do zarządzania recepturą i książką kucharską. Zawiera zbiór receptur wyeksportowanych przez użytkownika. Umożliwia zapisywanie i udostępnianie książek kucharskich u innych użytkowników.

Jak otworzyć plik MGOURMET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGOURMET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGOURMET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGOURMET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGOURMET

Inne problemy z plikiem MGOURMET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGOURMET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGOURMET:

  • plik MGOURMET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGOURMET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGOURMET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik