• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacGourmet Recipe Format Mariner Software

Co to jest plik MGO?

Plik receptury utworzony przez MacGourmet, program służący do porządkowania własnych przepisów kucharskich. Przechowuje informacje o przepisach w formacie XML, takie jak składniki, instrukcje gotowania i obraz gotowej receptury. Służy do eksportowania indywidualnych przepisów kulinarnych z książki kucharskiej i udostępniania jej innym osobom.

Użytkownicy mogą dwukrotnie kliknąć pliki MGO, aby zaimportować przepis do aktualnie otwartej książki kucharskiej.

Książki kucharskie MacGourmet są przechowywane w plikach .MGDATABASE.

Jak otworzyć plik MGO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGO

Inne problemy z plikiem MGO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGO:

  • plik MGO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik