• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MindGenius Map Format MindGenius

Co to jest plik MGMX?

Mind map stworzony przez firmę MindGenius business diagramming software. Zapisuje schemat, na przykład wykres burzy mózgów, plan projektu lub schemat blokowy. Służy do przechowywania materiałów prezentacyjnych oraz do tworzenia dokumentacji biznesowej. Może być eksportowany do różnych formatów dokumentów, w tym formatów PowerPoint (.PPTX), Visio (.VSD) i .PDF.

Format MGMX korzysta z formatowania XML i został wprowadzony do MindGenius 4. MindGenius 2-3 używa formatu .MGMF, który zamiast formatu XML używa formatowania binarnego.

Jak otworzyć plik MGMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGMX

Inne problemy z plikiem MGMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGMX:

  • plik MGMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik