• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGDATABASE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGDATABASE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGDATABASE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGDATABASE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacGourmet Deluxe Database Format Mariner Software

Co to jest plik MGDATABASE?

Plik bazy danych Cookbook utworzony przez program MacGourmet Deluxe, program służący do przechowywania i porządkowania receptur kulinarnych. Zawiera kolekcję przepisów, w tym wszelkie składniki receptury, instrukcje gotowania lub pieczenia, kategoria żywności i źródło informacji. Może również przechowywać obraz wypełnionej receptury.

Pliki MGDATABASE służą do zapisywania osobistych książek kucharskich i udostępniania baz danych receptur innym osobom. Są one również wykorzystywane do przeszukiwania receptur w celu zaplanowania konkretnych wydarzeń. Użytkownicy mogą przechowywać osobiste notatki i listy zakupów do organizacji posiłków.

Jak otworzyć plik MGDATABASE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGDATABASE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGDATABASE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGDATABASE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGDATABASE

Inne problemy z plikiem MGDATABASE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGDATABASE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGDATABASE:

  • plik MGDATABASE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGDATABASE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGDATABASE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik