• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MetFS Encrypted FUSE Based Formatsystem Format EnderUNIX

Co to jest plik MFS?

Plik MFS jest wirtualną partycją sformatowaną przy użyciu systemu plików MetFS. MetFS to system oprogramowania, który tworzy i przechowuje szyfrowany system plików FUSE. Okna partycji MetFS domyślnie używają rozszerzenia MFS, ale nie jest wymagane rozszerzenie pliku.

Dane przechowywane w partycji MetFS nie mogą być odczytywane bez wprowadzenia przez użytkownika prawidłowego hasła. Do czasu odszyfrowania partycja MetFS zawiera nierozpoznane dane.

Jak otworzyć plik MFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MFS

Inne problemy z plikiem MFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MFS:

  • plik MFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik