• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel WordPerfect Macro Editor Expound Format Insight Software Solutions

Co to jest plik MEX?

Macro utworzony za pomocą Macro Express, narzędzia do tworzenia makr dla systemu Windows. Zawiera skrypty i polecenia, które można wykorzystać do automatyzacji typowych zadań w systemie operacyjnym Windows i różnych programach.

Jak otworzyć plik MEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEX

Inne problemy z plikiem MEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEX:

  • plik MEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik