• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku METADATA_NEVER_INDEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem METADATA_NEVER_INDEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik METADATA_NEVER_INDEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku METADATA_NEVER_INDEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spotlight Never Index Format Apple

Co to jest plik METADATA_NEVER_INDEX?

Plik METADATA_NEVER_INDEX jest ukrytym plikiem utworzonym na dyskach twardych, pamięciach flash, iPodach i innych woluminach używanych w systemie Mac OS X. Zapobiega to indeksowaniu katalogu lub całej objętości przez Spotlight, wbudowane narzędzie wyszukiwania firmy Apple.

Pliki METADATA_NEVER_INDEX to puste pliki, które nie mają być otwierane przez użytkownika. Jeśli jednak je potrzebujesz, zazwyczaj znajdują się w katalogu głównym lub na najwyższym poziomie dysku. Jeśli usuniesz plik, może to umożliwić indeksowanie folderu lub woluminu przez Spotlight w systemach Mac OS X.

Jak otworzyć plik METADATA_NEVER_INDEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku METADATA_NEVER_INDEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi METADATA_NEVER_INDEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem METADATA_NEVER_INDEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik METADATA_NEVER_INDEX

Inne problemy z plikiem METADATA_NEVER_INDEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem METADATA_NEVER_INDEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami METADATA_NEVER_INDEX:

  • plik METADATA_NEVER_INDEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku METADATA_NEVER_INDEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik METADATA_NEVER_INDEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik