• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEO. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MEO Encrypted Format NCH Software

Co to jest plik MEO?

Szyfrowane archiwum utworzone przez MEO, program służący do ochrony poufnych danych przed ich przesłaniem. Używa szyfrowania, ochrony haseł i może zawierać zarówno pliki, jak i foldery. Mogą być wyodrębniane tylko przy użyciu MEO.

Jak otworzyć plik MEO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEO

Inne problemy z plikiem MEO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEO:

  • plik MEO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik