• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual FoxPro Mem Format N/A

Co to jest plik MEM?

Zapisuje zmienne i tablice używane w projekcie FoxPro. Często używane do celów tworzenia kopii zapasowych. Można przywrócić przy użyciu polecenia RESTORE FROM.

Jak otworzyć plik MEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEM

Inne problemy z plikiem MEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEM:

  • plik MEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik