• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MEGA Data Format MEGA Team

Co to jest plik MEG?

Plik danych genetycznych wykorzystywany przez MEGA, aplikację służącą do testowania hipotez ewolucyjnych. Zapisany w formacie zwykłego tekstu i zawiera różne typy danych i sekwencji genetycznych, takie jak kody DNA lub dane o dystansie genetycznym w oparciu o populacje.

Pliki MEG służą do wykonywania obliczeń genetycznych i do tworzenia drzew filogenetycznych (pliki .MTS) w celu uwzględnienia zależności genetycznych.

MEGA oznacza ewolucjonistyczną analizę molekularną genetyki.

Jak otworzyć plik MEG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEG

Inne problemy z plikiem MEG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEG:

  • plik MEG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik