• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MED. Jeżeli chcesz otworzyć plik MED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Amiga MED Sound Format RBF Software

Co to jest plik MED?

Plik dźwiękowy utworzony przez OctaMED, program do śledzenia dźwięku utworzony pierwotnie dla komputerów Amiga, ale później migrowany do systemów Windows o nazwie MED Soundstudio. Przechowuje moduł, który zawiera notatki, skoki i efekty, które są używane do tworzenia utworów muzycznych i sekwencji dźwięków.

MED Soundstudio nie jest już rozwijany ani utrzymywany.

Jak otworzyć plik MED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MED

Inne problemy z plikiem MED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MED:

  • plik MED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik