• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PRO100 Library Format Ecru Software

Co to jest plik MEB?

Element katalogowy używany przez program do projektowania wnętrz i mebli PRO100. Może być importowany do projektu PRO100 (plik .STO).

Jak otworzyć plik MEB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEB

Inne problemy z plikiem MEB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEB:

  • plik MEB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik